2e Bewonersbijeenkomst herinrichting De Genestetstraat, Guido Gezellestraat, Busken Huetstraat, Cremerstraat: toelichting Voorlopig Ontwerp
Herinrichting De Genestet-, Guido Gezelle-, Busken Huet- en Cremerstraat
Details
Uitnodiging voor bewoners van de De Genestet-, Guido Gezelle-, Busken Huet- en Cremerstraat
Woont u in De Genestetstraat, Guido Gezellestraat, Busken Huet, Cremerstraat, Jacob Catslaan (8 t/m 30) of Douwes Dekkerlaan (7 t/m 37)? In opdracht van de gemeente Papendrecht is OmniformGroup bezig met het ontwerp van de vernieuwing uw straat. Al eerder organiseerden we hiervoor een bewonerbijeenkomst op 2 november 2023. Hieruit volgde een ontwerpvisie en het schetsontwerp (SO). Van verschillende bewoners hebben wij hierop reactie mogen ontvangen. Deze wensen van bewoners en beheerafdelingen van gemeente Papendrecht zijn goed overwogen en hebben ons nu gebracht tot het voorlopig ontwerp (VO).
OmniformGroup organiseert daarom samen met de gemeente Papendrecht een tweede inloopavond op woensdag 26 juni 2024. Op deze avond worden de wel en niet gehonoreerde wensen en ideeën van bewoners en beheerders zo goed als mogelijk toegelicht. Vanaf 27 juni 2024 zal vervolgens het voorlopig ontwerp (VO) beschikbaar worden ter inzage.
Als bewoner van de wijk heten wij u graag welkom op woensdag 26 juni van 19.00 uur tot ca. 21.00 uur in de Raadzaal gemeentehuis aan Markt 22. De raadzaal is open om 18.50 uur.