“De Notaris het Levenstestament”

Sterk Papendrecht

Details

Donderdag 25 mei 2023 van 19:30 tot 21:30 uur

Afgelopen

P.S. Gerbrandystraat

Papendrecht, Nederland

Alzheimercafé op donderdag 25 mei.

Locatie: het Odensehuis, P.S.Gerbrandystraat 31, 3354 BR Papendrecht
Datum: Donderdag 25 mei 2023
Tijd:19:30 uur - 21:30 uur (inloop19:15uur)
Aanmelden is niet nodig.

Notaris mr. A.K. Bhagola, van Notaris Goedegebuure zal deze avond spreken over het levenstestament. Als u komt te overlijden zijn zaken meestal goed geregeld. Maar wat is voor u van belang als u nog in leven bent? Wie mag uw zaken waarnemen als u dat zelf niet meer kunt? Wat zijn hierin de mogelijkheden? Deze avond is er voldoende gelegenheid om vragen te stellen. 

U bent van harte welkom op deze avond. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sterk Papendrecht via tell: 078-6154741 of e-mail:

Wijk

Westpolder - 't Eiland, Molenvliet, Kraaihoek, Middenpolder, Wilgendonk, Oostpolder - de Kooy, Elders

Thema

Dienstverlening en maatschappij, Geld & Financiën, Ondersteuning bij zelfstandigheid

Leeftijd

12 - 18, 18 - 50, 50 - 60, 60 - 90

Over de organisator

Over de organisator
Sterk Papendrecht is er voor inwoners die ondersteuning nodig hebben. U kunt bij ons terecht met alle vragen waar u in het dagelijks leve...... Lees meer