Nog even terugkijken op twee heerlijke NLdoet-dagen!
Op vrijdag 15 en zaterdag 16 maart kon iedereen die dat wilde kennismaken met vrijwilligerswerk en ervaren hoe het is om iets voor een ander te betekenen.
De vrijwilligers die al jaren betrokken zijn bij veel organisaties in Papendrecht verdienen een groot compliment. Een dikke pluim ook voor de nieuwe vrijwilligers, serviceclubs en bedrijven die met de inzet van hun medewerkers, maatschappelijke betrokkenheid tonen.
Vrijwilligerspunt Papendrecht is op beide dagen van klus naar klus gereisd voor het filmen van een mooi beeldverslag dat een indruk geeft van de diversiteit van vrijwilligerswerk.
Volgend jaar is het weer NLdoet. Je kunt echt het verschil maken door je handen uit de mouwen te steken en mee te helpen. Het is heel inspirerend om te zien dat veel Papendrechters vrijwillig iets over hebben voor een ander.
Denk je nu ‘ik wil ook vrijwilligerswerk doen’, kijk dan eens op puurpapendrecht.nl/elkaar helpen of maak een afspraak met het Vrijwilligerspunt. Stuur een mail naar of bel 078 6154741